Nasze usługi związane z normą ISO 9001

Nasze usługi związane z systemami zarządzania jakością zgodnymi z wymaganiami normy ISO 9001


Jako firma doradczo-szkoleniowa specjalizująca się w systemach zarządzania jakością zgodnych z normą ISO 9001, mamy przyjemność przedstawić Państwu naszą ofertę usług.

 

Nasza oferta obejmuje szeroki zakres usług dostosowanych do potrzeb i oczekiwań naszych klientów:

 

 • Kompleksowe wdrożenie systemów zarządzania jakością zgodnych z normą ISO 9001: nasza firma oferuje wsparcie na każdym etapie wdrożenia systemu zarządzania jakością, od analizy potrzeb i wymagań, przez opracowanie dokumentacji, szkolenia pracowników, aż po przygotowanie do audytu certyfikującego
  [zapoznaj się ze szczegółami …]
   

 • Wsparcie doradcze dla firm, które zdecydowały się samodzielnie realizować projekt wdrożeniowy: nasze usługi obejmują przeprowadzenie analizy luk, której celem jest określenie zakresu niezbędnych do realizacji prac w ramach projektu. Doradzamy również w kwestiach związanych z interpretacją wymagań normy ISO 9001 oraz najlepszymi praktykami w zakresie wdrażania systemów zarządzania jakością
  [zapoznaj się ze szczegółami …]
   

 • Szkolenia tematyczne związane z systemem zarządzania jakością ISO 9001
  [zapoznaj się ze szczegółami …]

  • Szkolenia z zakresu wymagań normy ISO 9001 i ich interpretacji oraz możliwych sposobów implementacji: nasze szkolenia pomogą uczestnikom zrozumieć wymagania normy, jak również przedstawić różne metody i narzędzia służące do wdrożenia systemu zarządzania jakością w organizacji.

  • Szkolenia dla kandydatów na audytorów wewnętrznych ISO 9001: te szkolenia pomogą uczestnikom nabyć umiejętności niezbędne do przeprowadzenia efektywnych audytów wewnętrznych systemu zarządzania jakością zgodnego z normą ISO 9001.

  • Szkolenia dla managerów i pełnomocników ds. systemu zarządzania jakością: te szkolenia zapewnią uczestnikom wiedzę na temat roli i obowiązków pełnomocnika ds. systemu zarządzania jakością, jak również umiejętności zarządzania procesami, zasobami i ryzykiem związanym z systemem zarządzania jakością.
    

 • Wsparcie w zakresie utrzymywania i doskonalenia systemu zarządzania jakością zgodnego z ISO 9001: nasze usługi są ukierunkowane na realizację wymagań i oczekiwań naszych klientów, mogą polegać na utrzymywaniu systemu na poziomie pozwalającym na utrzymywanie certyfikatu lub mogą być związane z poprawą skuteczności i efektywności funcjonujących systemów zarządzania
  [zapoznaj się ze szczegółami …]

 

Nasza oferta zawsze jest dostosowywana do indywidualnych potrzeb klientów, w zależności od ich specyfiki oraz wymagań. Zapraszamy do kontaktu z nami, aby omówić Państwa potrzeby i oczekiwania, a także przedstawić nasze podejście i doświadczenie w zakresie wdrażania systemów zarządzania jakością zgodnych z normą ISO 9001.